O NAS

Firma Ace Strips Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor zimnowalcowanych taśm precyzyjnych ze stali nierdzewnych. Jesteśmy czołowym dystrybutorem wyrobów hutniczych walcowni w Korei Południowej. Pracowitość oraz dążenie do perfekcji we wszystkich aspektach, przy umiarkowanych cenach stało się podstawą sukcesu tego kraju. Oferujemy taśmy ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych dla wielu gałęzi przemysłu. Specjalizujemy się w materiałach, które wymagają precyzji wykonania, w oparciu o branżowe standardy i dyrektywy unijne.

W naszym asortymencie znajdują się:

  • taśmy ze stali nierdzewnych
  • taśmy ze stali węglowych
  • druty płaskie i płaskowniki

Pracownicy naszej firmy to eksperci, wśród których są specjaliści o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w branży stali. Pragniemy wykorzystać to doświadczenie, aby przygotowywać oferty jak najlepiej pasujące do potrzeb ciągle zmieniającego się rynku. Specyfikacja techniczna każdego wyrobu jest dokładnie sprawdzana przez naszych specjalistów i po analizie oferujemy produkty dokładnie dopasowane do potrzeb Klienta, uwzględniając przy tym wiele szczegółów, których często normy branżowe nie precyzują.

Firma zorientowana na Klienta, to w naszym przypadku nie tylko hasło marketingowe, ale motto naszej firmy, którym kierujemy się w codziennych procesach sprzedażowych. Obsługa Klientów odbywa się z magazynu w Gliwicach, a wszystkie formalności związane z importem są realizowane przez nas, zatem dla naszych Klientów zakupy odbywają się na zasadach wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów, przez co nie są obciążani żadnymi dodatkowymi działaniami.

Będzie nam bardzo miło, jeśli współpraca z nami będzie mogła stać się częścią Waszego sukcesu. Zapraszamy do współpracy!