Druty płaskie i płaskowniki

Gatunki i wykończenia

Materiały:
Wszystkie dostępne na rynku gatunki miękkiego żelaza i stali węglowej, stopowe i niestopowe, w ograniczonym zakresie również gatunki stali nierdzewnej, a także mosiądz, nikiel, srebro i aluminium.

Powierzchnie:
biała jasna, biała mokra jasna, szara jasna, fosforanowana, sucha lub mokra czerwonawa jasna, galwanizowana oraz mosiądzowana z ograniczeniami.

Wykonanie:
Walcowane na twardo lub półtwardo, w zależności od materiału również wyżarzane, na życzenie prostowane w pręty lub wyżarzane/ponownie walcowane do wytrzymałości zgodnej z wymaganiami klienta.

Zakres wymiarowy

Wymiary:
Szerokość = 0,50 – 12,00 mm
Grubość = 0,15 – 10,00 mm

Krawędzie:
Naturalne krawędzie, w zależności od wymiarów również krawędzie walcowane

Tolerancje:
Zgodne z odpowiednimi normami, specjalne tolerancje po uzgodnieniu

Inne parametry drutów

  • Druty mogą być nawijane na szpule drewniane jednorazowe lub też szpule stalowe płatne dodatkowo.
  • Druty mogą być sprzedawane na szpulach jak i w kręgach o wadze od 5 – 700 kg. Waga i opakowanie do ustalenie w trakcie składania zamówienia.
  • Druty po wyprostowaniu oferujemy jako pręty/płaskowniki o długości do 4000 mm.
  • Dodatkowo zarówno taśmy jak płaskowniki mogą być oferowane o kształtach dodatkowo obrabianych. Szczegóły w dziale z informacjami technicznymi.

Każde zlecenie produkowane jest w oparciu o specyfikacje klienta i finalny produkt uwzględnia wszystkie wymogi określone w Specyfikacji technicznej. W przypadku konieczności uzgodnienia specjalnych wymagań, które odbiegają od wyżej wymienionych parametrów prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.